İnşaat Taahhüt, Dış Ticaret, Yapı Malzemeleri Sanayi, Hidro Elektrik Santral Enerj Üretimi ve Turizm sektörlerinde faaliyet gösteren Akgün Grup’un genç üyesi olan Akgel Yapı, İstanbul’da Kentsel dönüşüme odaklanıp, şehrin merkezinde seçilmiş özel lokasyonlarda konut,ofis ve turizm yatırımları gerçekleştirmektedir. Bir milyon m2’ye yakın alt yapı ve üst yapı inşaatı gerçekleştirmiş olan Akgün İnşaat tecrübesi ışığında yeni gerçekleştirdiğimiz 5 yıldızlı Mövenpick Hotel Istanbul Golden Horn, Haliçte bir yıldız gibi parlıyıp, tüm dikkatleri üzerine ve bölgeye çekiyor.

Dünyadaki ve ülkemizdeki yeni konut trendlerini yakından takip ediyoruz. Bugün iyi anlıyoruz ki, insanlar daha küçük ama alanların ve hacimlerin çok fonksiyonel değerlendirildiği,sahiplerinin yaşam tarzlarını yansıtan, komşuluk ilişkilerinin olduğu, residence hayatından çok geleneksel apartman hayatının olduğu, hesaplı aidatları ile uzun ömürlü, doğal malzemelerden yapılmış, zekice tasarlanmış, sıcaklık ve samimiyet üzerine kurulu , bulunduğu yerin eşsiz ruhunu yansıtan, sürdürürelebilir yapıları tercih ediyorlar.

Bu gözlemlerin izinde biz de;

Tasarıma çok önem veriyoruz. Modern çağdaş mimariyi seviyoruz-iyi başarılı tasrımcı ekipler ile çalışıyoruz. Yaşam tarzı yenilik olan tasarım odaklı olan yapılar üretiyoruz.

Detayları önemsiyoruz bütün güzelliklerin detaylarda gizli olduğunun farkındayız.

İnşaatçılığın ve gayrimenkul geliştiriciliğin farklı uzmanlık alanları olduğunun, gayrimenkul geliştirmenin ise sadece tuğla,cam mermerden ibaret olmadığının bilincindeyiz.

Butiq iş yapmaya bayılıyoruz. İnsanlara dokunan mekanları mutlu olmaları için proje aşamasından başlayarak irdelemeyi, innovatif işleri projelerimize kondurmayı seviyoruz.

TECRÜBELERİMİZ GÖSTERİYOR Kİ HAYATİ ÖNEM TAŞIYAN KONU HERZAMAN İNSANDIR.